SNADNO. FLEXIBILNĚ. BEZPEČNĚ. 
V elektrotechnickém a elektronickém průmyslu jsme jako doma. Vítejte v našem světě! 

Svorka Wieland.
PROSTĚ LEGENDÁRNÍ!

Svorku, která to všechno začala, vynalezl Fritz Wieland v roce 1925. Tím jsme se zapsali do historie. Zakladatel naší společnosti totiž tehdy vytvořil první bezpečné elektrické připojení, které si toto jméno skutečně zasloužilo. A protože jsme neusnuli na vavřínech, jsme od té doby považováni za průkopníky v této oblasti. Dnes přesvědčujeme různými elektrickými a elektronickými součástkami a řešeními, které jsou především jednoduché, bezpečné a flexibilní!

VAŠE SLUŽBY JSOU NAŠÍM CÍLEM

Průkopnický duch je tedy v naší krvi. Dnes už ale nejsme průkopníky pouze s našimi výrobky. Upřímně řečeno, elektronické komponenty mohou vyrábět i jiní. Co nás odlišuje? Své zákazníky nenecháváme s našimi produkty samotné. Postaráme se o ně a připravíme pro vás balíček s veškerou péčí. Díky vysoké úrovni aplikačních znalostí o výrobku, silné technické podpoře a inženýrským a školícím službám najdeme a vyvineme správné řešení pro každý úkol. Protože to v nás podněcuje průkopnického ducha!

UNIVERZÁLNÍ - JE V NĚM WIELAND!

Jsme doma v mnoha oblastech použití. Naše výrobky a řešení jsou instalovány na mnoha místech. Ať už jde o osvětlení interiérů ve Vatikánu nebo dopravních pásů na letišti v Pekingu. Naši zákazníci pocházejí jak z průmyslu, tak ze stavebnictví a osvětlovací techniky. A protože vždy myslíme nově a dnes na zítřek, neustále přibývají nové inovativní oblasti použití. Výrobky Wieland dnes najdete například i ve větrných turbínách nebo v síťové komunikaci s IIoT ve strojích.

MYSLET NOVĚ A JINAK

Co dělá průkopníka průkopníkem? Jako průkopník potřebuje nápady, odvahu, zvědavost a někdy i vytrvalost. Nezáleží na tom, zda je váš projekt jednoduchý nebo složitý, dáme vše do toho, abychom pro vás společně s vámi vyvinuli to správné řešení. Přitom také někdy přemýšlíme mimo rámec, odvážně, zvědavě a v případě potřeby velmi vytrvale. A co z toho máte? Úspěch! Protože váš úspěch lze měřit konkrétně, například zkrácením a jasnou kalkulací projektových procesů a výraznou úsporou času a nákladů.

1700 zaměstnanců je tu pro Vás

Jsme velmi loajální k naší německé centrále v Bambergu. Protože však naše zákazníky najdete po celém světě, jsme na tom stejně. Více než 1700 zaměstnanců společnosti Wieland pro vás pracuje ve více než 70 zemích - v naší centrále a ve 14 pobočkách po celém světě. Ani ty nejodlehlejší kouty pro nás nejsou dost vzdálené, když nás potřebujete přímo tam. Většina našich výrobků se vyrábí v Bamberku, další v Kanadě, České republice a Srbsku.

Wieland Holding GmbH                                                                                 Nezávislé dceřiné společnosti Wieland Electric a STOCKO Contact působí pod hlavičkou společnosti Wieland Holding. Inovační potenciál dceřiných společností je rozumně sdružen v holdingu a využit pro vývoj orientovaný na budoucnost.                                                     Wieland Holding GmbH - mezinárodně aktivní, celosvětově úspěšný!

Česko – česky/čeština
Společnosti
ZpětSpolečnostio násKariéra