WIELAND JAKO ZAMĚSTNAVATEL

VAŠE KARIÉRA U SPOLEČNOSTI WIELAND

Lidé rostou spolu se svými úkoly. Společnost Wieland Vám nabízí příležitost přijímat stále nové úkoly a výzvy, a tak se dále rozvíjet - jak profesně, tak osobnostně. Využijete výhod naší ploché hierarchie a moderní struktury průmyslového podniku v době digitalizace a Průmyslu 4.0. Vyzkoušejte si to, získejte zkušenosti a dejte do toho srdce a duši - přidejte se k nám do Wielandu!

Aktuální volná místa najdete na našem

pracovním portálu

PRÁCE V TÝMU

Společně jsme silní a svých cílů můžeme dosáhnout pouze jako tým. Proto si ve společnosti Wieland váží každého zaměstnance, jeho zkušeností, nápadů a názorů. 

ČETNÉ MOŽNOSTI DALŠÍHO ROZVOJE

Osobní a profesní rozvoj našich zaměstnanců je pro nás velmi důležitý. Proto podporujeme naše zaměstnance, aby mohli být nasazeni podle svých schopností a zájmů.

TRADICE SE POTKÁVÁ S INOVACEMI

Wieland je rodinný podnik s historií a tradicí. Jsme na to hrdí. To, že jsme dnes tak úspěšní, jistě hodně souvisí s našimi zkušenostmi, ale také s naší ochotou stále přemýšlet zcela novými způsoby. Průmysl 4.0 a digitalizace jsou v naší společnosti již v plném proudu. Pro zákazníky v oblasti větrné energie a fotovoltaniky již pracujeme stejně přirozeně a na míru jako pro strojírenství. Stručně řečeno: naše cíle jsou pevně upřeny do budoucnosti.

1700zaměstnanců
12míst
111 let úspěchů

PŘEJDĚTE NA PRACOVNÍ PORTÁL ZDE!

Volná místa
Česko – česky/čeština
Společnosti
ZpětSpolečnostio násKariéra