Procesní technik

    Hledáte spolehlivého zaměstnavatele? Jste zruční a ochotní pracovat ve směnném provozu? Je Vám 18 let a více? Pak jste tu správně!

    Náplň práce:
    • Optimalizace pracovních procesů a jednotlivých pracovišť z hlediska produktivity, kvality, ergonomie a bezpečnosti práce
    • Analýzy výrobních procesů a návrhy na zlepšení
    • Plánuje a provádí studie pracovního procesu a využití pracovní doby
    • Vypracovává standardy pracovních procesů – pracovní návody, standardy 5S, plány údržby, spolupracuje na tvorbě kontrolních plánů
    • Zajišťuje rozvržení produkce a materiálových toků v daném výrobním úseku
    • Aplikování metod průmyslového inženýrství (Lean, Six-sigma, TPM - produktivní údržba, Team-work ap)
    • Spolupráce s výrobním týmem na daném úseku i na dalších úkolech

    POŽADUJEME:

    • SŠ/VŠ technického směru
    • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti v minimální délce 5 let
    • znalost výrobních procesů
    • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
    • uživatelskou znalost práce s PC v prostředí Windows (Excel, Word), znalost SAP (výhodou)
    • NJ slovem i písmem
    Nabízíme:
    • perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou historií
    • finanční ohodnocení odpovídající požadavkům na pozici
    • roční bonus
    • týden dovolené navíc
    • stravenky
    • benefity
    • možnost dalšího vzdělávání
    • práce na plný úvazek
    • nástup možný ihned

    Kontakt:

    Tel.: 602 182 081

    Životopis zasílejte na adresu: jitka.bradacova@wieland-electric.com

    Česko – česky/čeština
    Společnosti
    ZpětSpolečnostio násKariéra